Продавець mBev розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
Обладнання для розливання напоїв - пивне обладнання - в барах, ресторанах, магазинах, для дома
Фільтри
Ціна
Наявність
Контакти
mBevГуцул Жанна
Центральна, 21-А, офіс 2, Київ, Україна
+380 (50) 332-97-79
Відділ продажу
+380 (50) 332-57-57
Відділ продажу
+380 (50) 332-89-98
Сервіс
+380 (50) 332-57-57
Вирішення спірних питань
+380 (50) 4012278+380 (50) 3325757
Мапа
+380 (50) 332-97-79
+380 (50) 332-57-57
+380 (50) 332-89-98

Пивні крани

Пивні крани - важливий елемент пивного обладнання.

Пивні крани - найважливіша частина пивний системи.

Від вибору крана залежить, чи буде розлив пива акуратним і швидким. Залежно від того, в який посуд потрібно розливати пиво (в пляшки або в келихи) можна розділити види пивних кранів на дві групи. Пристрої беспенного розливу застосовують для швидкого розливу пива з кег у пляшки. Найбільш поширені зараз на ринку пивного обладнання пристрою Пегас (Росія) і Фаст Бір (Італія). Саме використання кранів беспенного розливу дозволило вивести на новий рівень роздрібну торгівлю хмільним напоєм, розливати живе пиво дуже швидко і з мінімальними втратами. Адже раніше (до появи подібних удосконалень) доводилося довго чекати, поки піна осяде і втрачати неабияку кількість пива у вигляді розлитої піни. До нових моделей піногасників, розроблених в Новосибірську, можна віднести бескартриджний піногасник CYCLON (“ЦИКЛОН”), який придбав заслужену популярність, завдяки поєднанню відмінної якості і доступної ціни.

Як працюють пивні крани

Використання кранів-піногасників виключає контакт пива з повітрям і дозволяє зберегти рівень вуглекислоти в напої. Пристрій Пегас (PEGAS) працює за принципом створення протитиску. Пляшка,  яку потрібно наповнити пивом, попередньо заповнюється вуглекислим газом під тиском, рівним тиску у кезі з пивом. Тиск перешкоджає виникненню бульбашок піни і пляшка наповнюється дуже швидко. Коли заповнену пляшку витягують з пристрою, її герметично закупорюють  пробкою. При такому наливі зберігаються всі якості напою. Використовуючи Пегас, можна розливати не тільки пиво, але і квас, солодкі газовані напої. Деякі моделі (наприклад,“Пегас Новотап+”) передбачають можливість монтажу пивного крана на піногасник. Тоді можна буде розливати пиво  одного сорту не тільки в пляшку, але і в келих. Інший піногасник Фаст Бір (FAST BEER) італійського виробництва відрізняється від Пегаса тим, що при заповненні пляшки, використовує тиск, який створює сам надходить пиво. Цей ефект забезпечує особлива конструкція пінегасника. При використанні крана Фаст Бір, значно економиться вуглекислий газ. Але на відміну від Пегаса, у Фаст Бір відбувається контакт пива з повітрям, піна все-таки утворюється, хоча і в меншій мірі, ніж коли розливають через звичайний пивний кран. Фаст Бір повністю виконаний з металу. Цей пристрій відрізняється великою надійністю. Пивний кран для розливу пива в келихи до пеногасителю Фаст Бір підключити не можна.

Категорії кранів для пива

Крани для розливу пива в келих можна розділити на чотири категорії:

  1. Крани із заднім клапаном (звичайні)
  2. Крани з переднім клапаном
  3. Крани для піни (кремовий та стаутний)
  4. Крани з контролем потоку пива (з компенсатором)

Крани із заднім клапаном – найпоширеніші. Вони влаштовані так, що клапан, що замикає потік пива, розташований в задній частині крана. Завдяки особливостям конструкції, пиво не затримується у крані після його закриття. І це є позитивний момент. Але навіть кілька крапель, що залишилися всередині крана, можуть стати середовищем для розмноження бактерій при простої. Тому такі крани потребують ретельного догляду.

У кранів із переднім клапаном, замикаючий клапан знаходиться над носиком, перед ручкою. Усередину крана цієї конструкції практично не потрапляє повітря, що не дає можливості бактеріям розмножуватися. Смакові якості напою відмінно зберігаються Але всередині крана завжди залишається деяка кількість пива, що є невеликим недоліком. Крани цього виду не вимагають такого догляду, як крани із заднім клапаном, тільки їх складніше знайти у продажу.

Кремовий та стаутний крани призначені спеціально для наливу та створення пишної гарної піни. Ці крани по-різному влаштовані. Кремовий кран схожий своєю конструкцією на кран із заднім клапаном. Але його ручка працює на два ходи. В одному положенні ручки здійснюється звичайний розлив пива в келих, а в іншому положенні відбувається невелике підсмоктування повітря і утворюється щільна піна, традиційна для розливу сухих стаутів і деяких елей. Стаутний кран також може здійснювати розлив звичайним способом та з утворенням піни. У його конструкції є додаткова деталь – пластина з отворами. Коли кран перемикає потік і проганяє його крізь вузькі отвори пластини, газ, що виділяється, утворює красиві бульбашки піни, що переливаються, на поверхні пива. Кран із компенсатором може контролювати потік пива, здійснювати розлив без піни та бризок. Періодичні зміни тиску в пивній системі нівелюються можливістю крана довільно змінювати силу потоку пива.

Тривалість служби пивного крана

Термін служби пивного крана будь-якого виду дуже залежить від матеріалу, з якого він виготовлений, моделі крана, ретельності припасування деталей і, звичайно, регулярного догляду за пивною системою. Необхідно промивати пивні крани водою щодня і хоча б один раз на два тижні - спеціальними миючими засобами. Інакше, корозія і можливе утворення цвілі можуть швидко привести пивний кран в непридатність.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner