515 ₴
Показати оптові ціниМініатюрне реле контролює тиск рідин і газів в охолоджувальному, компресорному, насосному та іншому обладнанні. Підходить для повітря, води, рідких олій, холодоагентів і ін. Працює як для ланцюга постійного струму 12/24 вольт, так і для змінного струму напругою 110/220 вольт. Докладні характеристики дивіться нижче.
Таке реле (pressure switch) може використовуватися для вимкнення будь-яких систем подавання рідини/газа, де потрібне підтримання тиску в діапазоні від 6.2 до 10.3 бара. Наприклад, у разі заповнення накопичувального бака/гідроакумулятора водою (іншою рідиною), для підтримки тиску в системі під час використання насосів/смугових станцій без вбудованого реле тиску.
Пристрій вирізняє компактний розмір. Реле, що є на ринку України, подібного до форм-фактора, зазвичай розраховані на низький тиск (до 5 бар). Аналогічні відсікачі тиску, які є на ринку, являють собою механічний тип. Він більший за розміром, що не завжди зручно.
Реле нормально замкнуто. Тобто струм через реле йде на помпу, яка нагнітає тиск. Після досягнення 10.34 бара реле спрацьовує (action pressure) — тобто розмикає контакти ланцюга, і насос зупиняється.
Але, щойно відкрився кран, тиск починає падати. Коли він опуститься до 6.2 бара, реле скинеться (reset pressure), тобто замкне контакти — увімкнеться насос і знову почне нагнітати тиск до 10.3 бара.
Середовище | Вода, повітря, моторні та трансмісійні оливи, холодоагенти |
Тиск увімкнення ланцюга (reset pressure — cut off) | 6.2 бар (90 psi) |
Тиск відключення ланцюга (action pressure — cut in) | 10.34 бар (150 psi) |
Напруга / струм (постійний) | 5-28 В / 400 мА~6А |
Напруга / струм (змінний) | 125/240 В / 6А~16А |
Контакти | 4,8х0,8 |
Різьба | 1/4 NPT |
Температурний діапазон | -30°С - +80°С |
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Гарантійний термін | 12 міс |