У Києві та інших великих містах України як гриби зростають винні бари. Вони чудово вписалися в кулінарний пейзаж і стали такою ж важливою частиною гурманської культури, як крафтові паби та спеціалізовані винні ресторани. У багатьох успішних винних барах столиці встановлено наше обладнання – від культового Win Bar до модного та демократичного SOSKA.
Побокальний продаж вина спочатку був у новинку, але публіка швидко звикла до нього, оцінивши нові можливості. Націнка на розливне вино в барі нижче, ніж у ресторані, та й вибір дуже великий. Широко представлені не лише вина Старого та Нового Світу, а й продукція українських виноделен. Тепер шанувальники благородного напою можуть за вечір продегустувати кілька сортів з різних країн, причому не на порожній шлунок, а з закускою. Українці поступово звикають до такого європейського стилю споживання вина. А власники винних барів завдяки новому обладнанню та засобам розливу можуть не побоюватися, що вередливий товар зіпсується.
Відкриття свого винного бару потребує певних знань. Це порівняно новий вид бізнесу, і важливо розуміти, на чому ви можете втратити, а на чому заробити. Докладніше читайте нижче, під списком товарів.
Два останні пункти тісно пов'язані. Побокальний продаж і є головною фішкою, що забезпечує окупність винного бару. Це дозволяє отримати набагато більший прибуток, але за умови, що ви правильно вибрали спосіб зберігання напою та обладнання.
У винному барі практично непотрібні громіздкі винні шафи-диспенсери з пляшками. Скляна тара – найнезручніша з погляду контролю залишків, навіть якщо диспенсер надійно захищає вино від окиснення.
Вибирайте відповідний варіант із запропонованого списку та телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.