Кошик
Оборудование для розлива напитков - пивное оборудование - в барах, ресторанах, магазинах, для дома
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
mBevБудовский Дмитрий Николаевич
УкраїнаКиївМалоземельная 75Г/10
+380503325757
Отдел продаж
+380503329779
Отдел продаж
+380443627108
Офис
+380670098009
Решение спорных вопросов
+380503328998
Сервис
+380504012278+380503329779
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380503325757
+380503329779
+380443627108

Охолоджувачі келихів

Не варто плутати їх з пивними охолоджувачами - вони відрізняються як за призначенням, так і за принципом охолодження.

Чиллери - охолоджувачі келихів

Власники закладів, які прагнуть підтримувати високий статус і певний імідж кафе, бару чи ресторану, дуже педантично ставляться до побору професійного обладнання. Сьогодні комплектація навіть самого звичайного бару може бути максимально широкою, а якщо мова йде про елітному закладі, асортимент устаткування обмежується тільки фантазією і фінансовими можливостями власника.
Одним з необхідних елементів будь-якого серйозного закладу є обладнання для миттєвого охолодження келихів і будь-якої іншої тари. Охолоджувачі або чиллери вперше з'явилися в США, де відразу ж стали максимально популярними.
Їх форма, тип, розмір і принцип дії можуть відрізнятися, проте сенс застосування залишається незмінним: охолоджувач скляних келихів повинен не тільки швидко остудити посуд до необхідної температури, але при цьому продезінфікувати поверхню.

Охолодження келихів і дезінфекція

Зазвичай як знезаражуючого речовини виступає вуглекислий газ, який подається по спеціальному шлангу. Його застосування дозволяє знищити понад 85% патогенної мікрофлори, присутньої на поверхні будь-якого посуду.
Варто розуміти, що навіть в самому елітному закладі нікуди не «пропадають» хвороботворні мікроорганізми в повітрі. Спори грибка і цвілі постійно осідають на будь-які предмети і поверхні, тому регулярна дезінфекція є обов'язковою процедурою.
Охолоджувач келихів для бару дозволяє впоратися з патогенною мікрофлорою на скляній поверхні всього за кілька секунд. Варто відзначити, що дана процедура повністю безпечна для людського організму: вона відповідає прийнятим світовим стандартам і нормам для всіх закладів торгівлі харчовими продуктами.

Коли може знадобитися охолоджувач для келихів

Сьогодні ви можете придбати охолоджувач келихів як для приватного домашнього використання, так і для комплектації торгової точки (бари, кафе, літнього майданчика, ресторану). Професійні моделі подібного обладнання призначені для максимально інтенсивного використання з високою швидкістю завантаження.
Фірмовий охолоджувач пивних келихів стане оптимальним вибором, якщо ви приділяєте серйозну увагу питанням якості обслуговування клієнтів. Крім того, це важливий елемент для досягнення необхідних санітарно-гігієнічних норм на поверхнях будь-якого типу.
Охолоджувач для пивних келихів не тільки дозволяє ефективно боротися з біологічними забрудненнями. З його допомогою можна серйозно поліпшити смак практично будь-якого напою, що подається у вашому закладі. Як показує практика, наявність чілерів в закладі гарантує збільшення прибутку і зростання числа відвідувачів.