Пропонуємо пивні охолоджувачі підстієчного типу для магазинів, барів, ресторанів, вуличної торгівлі, кейтерінгу.
Враховується пропускна здатність, пікове навантаження, кількість сортів і інші особливості вашого закладу.
Пиво проходить через змійовики, занурений у ванну з холодною водою. Через воду тепло віддається фреоновому теплообміннику. Вона обмерзає навколо змійовика з фреоном, утворюючи банк льоду, або крижаний наст. Лід забезпечує запас холоду при пікових навантаженнях. Термостат відстежує температуру і вчасно відключає компресор, щоб заледеніння не дійшло до змійовиків з напоєм: вони обмерзати не повинні.
Охолоджувачі цього типу користуються особливим попитом. Пристрій встановлюється під барною стійкою, не віднімаючи місце на ній. Певна незручність доставляють хіба що великі габарити самого подстоечного охолоджувача. Але плюсів набагато більше.
Чим ширше ваш асортимент пива та інших напоїв, тим вище ваша конкурентоспроможність на ринку. Широкий вибір приваблює клієнтів, а значить, ви отримуєте більше прибутку з кожної торгової точки.
Як правило, в них використовується водяна система охолодження з ванною. Щоб охолоджувач водяного проточного типу працював стабільно, важливо підтримувати в ванні необхідний обсяг води. Для інтенсивних навантажень переважно велика ванна з об'ємом від 50 літрів «крижаним банком» від 24 кілограмів. У цьому випадку підійде, наприклад, пивний охолоджувач «Тайфун-160» або інші моделі з більш високою маркуванням. Вони дозволяють охолодити великий обсяг напою за порівняно короткий час.
Необхідно враховувати, що водяні проточні охолоджувачі виходять на робочий режим досить повільно через 3-5 годин після включення в залежності від моделі.