Харчовий насос для пива є одним із важливих елементів пивопроводів. З його допомогою можна забезпечити не тільки доставку напою з віддаленої кеги, але й забезпечити швидкий перелив продукту з однієї ємності в іншу.
Дуже часто насос для пива прагнуть ті, хто займається домашнім пивоварінням. Такий агрегат просто незамінний у ситуаціях, коли пиво потрібно перелити в інший резервуар, додати важливі компоненти тощо. Вручну підіймати важкі ємності досить складно та небезпечно, тому пивний насос у такій ситуації стає найкращим вибором.
Насамперед, у харчовій промисловості, де подібне обладнання є важливим елементом виробничих ліній.
Крім того, такі насоси використовують багато виноробних господарства для доставки продукту з льохів і віддалених сховищ. Насос для кеги необхідний для будь-якої точки, що торгує розливним пінним напоєм: з його допомогою забезпечується необхідний напір і швидкість наповнення келихів.
Насос для перекачування пива може мати різні габарити та розміри, різні моделі відрізняються як принципом дії, так і продуктивністю (об'ємом перекачуваного продукту в одиницю часу).
Залежно від того, якого типу система використовується у вас вдома або в торговій точці, підбирається той чи інший різновид харчового насоса. Умовно їх можна розділити на дві великі категорії:
Самовсмоктувальні пивні насоси створюють момент всмоктування, який «витягує» рідину з пивовареної посудини або кеги. Для ефективної й безперебійної роботи їм потрібне тільки повітря. Несамовсмоктувальні насоси обладнуються магнітним приводом. Вони не всмоктують повітря, а переміщення пива в них відбувається завдяки відцентровій силі.
Самовсмоктувальні насоси найкраще підходять для холодного негазованого пива, тоді як насоси з магнітним приводом треба використовувати для перекачування гарячих рідин під час барботування або рециркуляції.
Фахівці нашого інтернет-магазинка допоможуть підібрати харчовий насос відповідно до ваших запитів та потреб. Ми врахуємо особливості вашого виробництва або торгової точки, запропонувавши оптимальні варіанти з найкращим співвідношенням ціни та продуктивності.